Fakt25.jpg
Fakt® pro Windows, verze 10.xx

Systém FAKT® představuje jednatřicetileté zkušenosti v oboru jednoduchého i podvojného účetnictví. V současné verzi 10.xx pracuje pod operačním systémem Windows XP/Vista/7/8/10/11 CZ. Ekonomický systém FAKT®  je pro svou přizpůsobivost využíván v širokém spektru podnikatelských činností, přesto jsme vždy připraveni úpravami programu uspokojit netradiční požadavky zákazníků. Všechny verze obsahují skladové hospodářství, fakturaci, pokladnu, banku, prodej za hotové, peněžní deník / hlavní účetní knihu, knihu jízd a mnoho dalších modulů. Program je připraven na vedení dokladů v devizové měně. V systému je možno evidovat až 999 nezávislých firem, přičemž každá firma může mít až 99 skladů. Přípravu cen umožňuje oddělený ceník - pro každý sklad je možno vytvořit jeden. V systému FAKT® obsahuje import položek z Internetového Obchodu a export položek pro Eshop.

Další zabudované moduly:
1. Kasa - přímý prodej s možností připojení pokladní zásuvky a pokladní tiskárny.
2. Faktury převodním příkazem, v hotovosti, dodací listy, zálohové listy, dobropisy, cenové nabídky, zakázky (blokace zboží, proforma faktury, potvrzené objednávky).
3. Skladové a výdejové faktury, drobné výdaje (možnost příjmu zboží na sklad), ostatní platby (trvalé příkazy), zálohy, změny stavu zboží (počáteční stavy, výdejky / příjemky, inventurní rozdíly, vlastní spotřeba, pohyby mezi sklady), technologické karty, výroba.
4. Pokladna, banka, kniha jízd, majetek, evidence adres (zákazníci, dodavatelé, ostatní).

Moduly jsou plně provázané - jednou zadané položky jsou předávány do
navazujících modulů (cenová nabídka - zakázka - faktura / dodací list). Systém FAKT® je vybaven mnoha dalšími moduly a podpůrnými funkcemi. Podpora čárových kódů.
Program umožňuje tisk předepsaných tiskových formulářů (např. Přiznání DPH, rozvaha, výsledovka, peněžní deník, knihy faktur, pokladní knihu, hromadné bankovní příkazy, a mnoho dalších sestav
). Zajímavá je také možnost úpravy většiny tiskových sestav, mimo jiné i pro tisk do Vašich formulářů.

Systém je těsně provázán s programy MS Office (Word, Excel), umožňuje automatickou tvorbu faxů, dopisů, cenových nabídek, objednávek. Při práci v cenové nabídce v Excelu je možno plynule načítat skladové položky. Takto upravenou cenovou nabídku je možné převést zpět do systému FAKT®.

V případě zájmu V
ám produkt rádi předvedeme.

top20.jpg (4447 bytes)                                            bott20.jpg (4964 bytes)

Stáhnout demo verzi programu FAKT pro WINDOWS
Stáhněte si demoverzi programu FAKT a začněte ihned pracovat, tisknout faktury ...
Demo verze programu FAKT pro WINDOWS XP/Vista/7/8/10/11